Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ Արմավիրի մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 16-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Մաշտոցի պող. 33/1, 40Ա շենքեր, Նալբանդյան փ. 25/14 շենք, Սարի Թաղի 20-28 փողոցներ, Սարի Թաղի 28 փողոցի նրբանցք, Սախարովի փ. 17 շենքի 1-ին մուտք, Սայաթ Նովա պող. 20 շենք, Թումանյան փ. 12, 13, 26, 28, 28ա շենքեր, Թումանյան 1-ին անցուղի 2 ՛շենք և հարակից ոչ բնակիչ–բաժանորդներ, Հր.Քոչար փ. 17 շենք, Փափազյան փ. 11 շենք, Ա.Ավետիսյան փ. 8 շենք, Սունդուկյան փ. 19 շենք, Արաբկիր 25, 35 փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,Վ.Դավթյան և Գոգոլի փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ազատության պող. 9, 11Ա շենքեր, Նորաշեն թաղ. 26, 37 շենքեր, Դավթաշեն 2-րդ թաղ. 20 շենք, Մարգարյան փ. 29/1 շենք, Շիրազի փ. 10 շենք, ՀԱ Ա-1 թաղ. 153 շենք, Բաբաջանյան փ. 27 շեքնի 1 մուտք, Անդրանիկի փ. 87, 89 շենքեր, Արագածի փողոցի սեփական տներ, Մայիսի 9-ի փ․ 4, 6, 8, 10, 12 շենքեր, Վերին Շենգավիթ 2 փողոցի սեփական տներ, Կողբի 1-ին փողոցի սեփական տներ, Մայիսի 9-ի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,Նոր Նորքի 1-ին զանգ.՝ Լվովյան փ. 5 շենք՝ 2 մուտք, Նոր Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Ն․ Ստեփանյան փ. 10 շենք, Նոր Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքևխյան փ. 37 շենք՝ 2, 3, 4 մուտքեր, Բակունցի փ. 12 շենք, Նոր Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 46 շենք, Նոր Նորքի 8-րդ զանգ.՝ Մինսկի փ. 27, 36 շենքերի 1, 2 մուտքեր, Ավան՝ Սայաթ Նովա թաղ․ 7 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան՝ 4, 6, 7 փողոցների սեփական տներ; 4-րդ փողոցի 2-րդ, 3-րդ նրբանցքների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Աճարյան փ. 15 շենք, Ավան Առինջ՝ Դուշամբեի փ. 3 շենք (1-ին միկր․ շրջան 3/12) շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-15։00 Եղեգնուտ և Վարդանաշեն գյուղեր: