Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանի բազմաթիվ տարածքներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 14-ին կանխարգելիչ աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Երեւանի Ճարտարագիտական համալսարանը (Պոլիտեխնիկ), Ամիրյան փ. 27 շենքը եւ ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նազարբեկյան փ. 14 շենք եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 28Ա, 30 շենքերը, Վ. Փափազյան փ. 17, 17Ա շենքերը, Հր. Քոչարի փ. 25 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 13, 15, 16 /1 շենքերը, թիվ 134 դպրոցը, Նոր-Նորքի ոստիկանության բաժինը, Լվովյան փ. 13, 13/7 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Ստեփանյան փ. 11 , 13 շենքերը, Մոլդովական փ. 30, 30/1, 32, 32/1, 3 6, 37/46 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Լենինգրադյան փ. 42, Սվաճյան փ. 62, Արզումանյան փ. 24, Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 6, Մոլդովական փ. 50/4 շենքերը, Մարգարյան 29, Սիսակյան 18վ , Օհանովի փ. 28, Սեբաստիայի փ. 30շենքերը եւ Կոմիտասի պող. 59/6 շենքը: