11:00-16:30 Եղվարդ համայնքի Շահումյան եւ Սպանդարյան փողոցները, Կալեր, Բոլոր հողեր թաղամասը, Ծիրանանոց թաղամասը մասնակի,
11։00–17։00 Նոր Գյուղ գյուղը մասնակի,
10։30-11։30 Սեւան քաղաքի Նաիրյան փ. 168, 180 շենքերը, Գործարանային փ. 2-6 շենքերը, Սարգիս Սեւանեցի փ. 2-24 շենքերը, Խաղաղության փ. 2-16 շենքերը, Գրիբոյեդովի փ. 2-12 շենքերը, Սայաթ-Նովա փ. 13-27 շենքերը, Ազգային անվտանգության ծառայության «Սեւան»-ի մասնաճյուղը, Ռազմական Ոստիկանությունը, «ՎՏԲ-Հայաստան բանկ», «Արդշինբանկ» եւ «ԱԿԲԱ-Կրեդիտ Ագրիկոլբանկ» ընկերությունները, թիվ 4 «Գալիք» մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00–12։00 Գեղհովիտ համայնքը, Մարտունի քաղաքի Զորավար Անդարանիկի թաղամասը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
12։20–14։20 Սարուխան, Կարմիրգյուղ, Գանձակ, Ծաղկաշեն, Լանջաղբյուր, Գեղարքունիք գյուղերը, Գավառ քաղաքի Հացառատ թաղամասը մասնակի, Կարմիրգյուղի, Հացառատի, Լանջաղբյուրի, Սարուխանի «Վիվասել-ՄՏՍ» ընկերության կայանները, Սարուխանի «Վեոն Արմենիա» ընկերության կայանը, Սարուխանի ջրհան կայանը եւ նախկին Կոնդեսատորի գործարանը, Հացառատի պանրի գործարանը, Կարմիրգյուղի եւ Սարուխանի հացի գործարանները, Լանջաղբյուրի գազալցակայանը,
09:00-10:00 Սարահարթ գյուղը,
11:00-14:30 Գետահովիտ գյուղը, գազալցակայանները, «Ղ-Տելեկոմ» ընկերությունը, քարամշակման արտադրամասը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,