Ինչ գրառում էր կատարել 16-ամյա աղջկան խեղդած Ռաֆայել Սուքիասյանը
Հրապարակը գրում է․ 16- ամյա աղջկան խեղդելու մասին ինքնախոստովանական ցուցմունք տված Ռաֆայել Սուքիասյանի ֆեյսբուքյան էջում եմ։ Ինչ գրառում էր կատարել 16-ամյա աղջկան խեղդած Ռաֆայել Սուքիասյանը։ Մոտ երկու ժամ է՝ ուսումնասիրում եմ։ Լավ, ինչպիսի՞ մարդ է նա, որ դիմել է այդ քայլին։
Երիտասարդի շփման լծակները բավականին լայն են։ Գրում է, որ աշխատում է ՀՀ պաշտպանության նախարարությունում որպես տեղեկատվության անվտանգության փորձագետ, բայց ամեն ասպարեզում կա։
Մեկ ակումբներում պարուհի է պահանջում, մեկ ազատ աշխատատեղերի համար աշխատողներ է հրավիրում, առք ու վաճառքի գործերով է զբաղվում, մեկ Երևանում վարձով տրվող բնակարան է փնտրում, մեկ խմբեր է վաճառում, մեկ  համակարգչային ծառայություններ է մատուցում․․․
Մի տեղ էլ հանդիպում եմ իր հրապարակած փաստաթուղթը, որ 2018 թ․ դեկտեմբերի 9-ին ազգային ժողովի արտահերթ ընտրություններում տեղական դիտորդ է՝ «Հայաստանի Հելսինկյան կոմիտե» կազմակերպության կողմից։ Տեղադրել եմ սլայդում։ Մի խոսքով ակտիվ կյանքով է զբաղվում։ Հենց էջում էլ հայտնում է, որ զբաղվում է PR-ով,  «TIRA PR» գործակալության գլխավոր տնօրենն է, Apricot Production-ի ու Apricot․news –ի տնօրենն է։
Ինչևէ, էջում մի մի հետաքրքիր գրառման հանդիպեցի․
Ռաֆայել Սուքիասյան-with Մարիամ Եգանյան.