Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում և 7 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 6-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
11:00-15։00 Խաղաղ Դոնի փ. 19 շենքի 7-13 մուտքերը,
11:00-17։00 Մանթաշյան փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Վ. Փափազյան փ. 29 շենքը, Հ․Էմինի փ. 61 շենքը, Հակոբյան փ. 7, 9/1, 11 շենքերը, Քեռու փ. 58/1 շենքը, Քանաքեռ ՀէԿ-ի փ. 5, 10, 11 շենքերը եւ 5-11 սեփական տները, Թավրիզյան փ. 48-83 սեփական տները, Սեւքարեցի Սաքոյի փ. 30-57 սեփական տները, Քեռու փ. 45-99 սեփական տները, Ղափանցյան փ. 5/9, 14/5 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շիրազի փ. 12 շենքը, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 35, 36 շենքերը, Լենինականի փ. 6, 10 շենքերը, Դավթաշեն 3-րդ թաղ. 13 շենքը, Շերամի փ. 13 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 85 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Քուչակ թաղ. 22 շենքը, Դուրյան թաղ. 47 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,