Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 5-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
11:00-17։00 Թումանյան փ. 25, 27, 27Ա, 29 շենքերը, Մաշտոցի պող. 42, 42Ա շենքերը, Կողբացի փ. 83 շենքը, Լալայանց փ. 47Ա շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Լենինականի փ. 8 շենքը, Բաշինջաղյան 1-ին նրբ. 10 շենքը, Բաշինջաղյան փ. 165 շենքը, Մարգարյան 2-րդ նրբ. 8 շենքը, ՀԱ Բ-2 թաղ. 85 շենքը, Անդրանիկի փ. 112 շենքը, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 33/1 շենքը, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 44 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քանաքեռ ՀԷԿ-ի 5, 10, 11 շենքերը, սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ադոնցի փ. 7 շենքը եւ հարակից ոչ-բնակիչ-բաժանորդները, Գրիբոեյդովի եւ Արղության փողոցների սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 17 շենքը, Բաղյան 1-ին նրբ. 6 շենքը, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալոյան փ. 36 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,