10։00-16։00 Սարավան, Չիվա գյուղերը՝ մասնակի,
11։00-13։00 Գետաշեն, Զովք գյուղերը, «ԱրմենՏել», «Յուքոմ» «Վիվասել» բջջային կայանները, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները,
11։00-14։00 Ջրվեժի ամառանոցները, Ձորաղբյուր գյուղը՝ մասնակի, «ԱրմենՏել», «Յուքոմ» «Վիվասել» բջջային կայանները, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները,
12։00-16։30 Լճաշեն, Չկալովկա, Նորաշեն համայնքները ամբողջությամբ, Վարսեր համայնքը մասնակի, Լճաշենի Զինմասը, Սեւանի հեռուստակենտրոնի բաժանմունքը, «Գեղամա» մ/ճ –ի ՕԿԾ-ն, ՃՈ–ն Սեւանի տեղամասը, «Քյավառ-Նաիրի», «Բաղդար», «Արա-Արեգ», «Հայր եւ որդի Ալավերդյաններ», «Լեվ-Լեն», «Գազա-Ամա» ԳԼԿ–ները, Ջրմուղի պոմպակայանը, Լճաշենից-Նորաշեն առափնյա հանգստի գոտին, «Յուքոմ», «Վիվասել», «Արմենթել» բջջային կայանները եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
12։00-16։00 Տաշիր քաղաքի 3-ից 11-րդ թաղամասերի՝ Արցախ, Ջահուկյան, Էրեբունի, Խանջյան, Կամո, Շահումյան, Սայաթ Նովա, Վ.Սարգսյան, Դպրոցականներ, Միչուրին, Անտառային, Կոմարովի, Աբովյան, Նալբանդյան, Գորկու, Կոմիտաս, Շատալով փողոցները:
10։00-14։00 Աշոցքի տարածաշրջանի Գոգհովիտ համայնքը՝ մասնակի,
10։00-16։00 Աշոցքի տարածաշրջանի Վարդագյուղ, Սալուտ, Լեռնագյուղ համայնքները, Անիի տարածաշրջանի Իսահակյան համայնքի 1-ին փողոցը, Ամասիայի տարածաշրջանի Արդենիս գյուղը,
11։00-14։00 Վազաշեն, Աչաջուր, Կիրանց, Այգեհովիտ, Դիտավան, Ազատամուտ, Բերքաբեր, Լուսահովիտ, Լուսաձոր, Խաշթառակ, Ծաղկավա, Սարիգյուղ, Սեւքար, Ակնաղբյուր գյուղերը, Իջեւան եւ Քոք ՓՀԷԿ-երը, տարածքում գտնվող գազի լցակայանները, «ԱրմենՏել», «Վիվասել» «Օրանժ» Ընկերությունների բջջային կայանները, Բենտոնիտ գործարանը, Զին մասը,
10։30-13։00 Սիսիան քաղաքի Մ.Գորկի, Ն.Ստեփանյան, Գ.Լուսավորիչ, Լալայան, Մկրտումյան փողոցները, Ադոնցի նրբանցքը, Ադոնցի փող. 36, Սիսակյան փող. 19 շենքերը, Նորաշեն թաղամասերը եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները,