Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ հինգ մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հունիսի 7-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Գրիբոյեդովի փ. 7, 11, 1Ա, 19, 31, 41/1, 43, 43/1 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աղբյուր Սերոբի փ. 2, 4, 6, 6Ա, 8 շենքերը, Գյուլբենկյան փ. 1, 2, 2/1 շենքերը, Սոսեի փ. 1, 2/2 շենքերը 9-26 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մազմանյան փ. 5 շենքը, Մելիքյան, Քուչակի, Տիչինայի եւ Սեբաստիա փողոցները, Սիլիկյան թաղամասը, Ջանիբեկյան փողոցը, Նուբարաշեն 9փ. 1; 12փ. 2, 3, 4 շենքերը, Արցախի փ. 24, 24/1, 28, 30 շենքերը, Շրջանցիկ թունել 1, 4, 5/1, 7, 9/2, 16, 28, 41/6, 81, 84, 86, 99, 115/1, 203, 350 սեփական տները, Մանկական քաղաք փ. 220, 222, 224, 225 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ծարավ Աղբյուրի փ. 55/8 շենքը; 55/11 շենքի 1-3 մուտքերը, 55/17 շենքի 1-4 մուտքերը; 55/20 շենքի 1-3 մուտքերը, «Զովք» սուպերմարկետը հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:30-16:30 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 26/2, 28, 28/1, 30, 30/1, 30/2, 30/3, 32, 36, 38, 40, 42, 43/1, 44, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 46, 46/1, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 50/5, 50/6, 54, 56, 58 շենքերը, Թոթովենցի փ. 3/3, 7 շենքերը, Ն.Ստեփանյան փ. 5-10, 12, 14, 16, 16/1, 18 շենքերը, Գայի պող. 21, 23, 25 շենքերը, թիվ 102, 250 մանկապարտեզները, թիվ 139 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարի թաղի 6-21, 7-12 փողոցները մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-16։00 Ակունք գյուղը մասնակի,
11։00-15։00 Ջրվեժ եւ Ձորաղբյուր գյուղերը մասնակի, Ջրվեժի ամառանոցները, Ջրվեժի գազալցակայանները, Ձորաղբյուրի ամառանոցները, Ջրվեժ գյուղի 4-րդ աստիճանի պոմպակայանը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-16։00 Գեղամավան, Ծաղկունք, Գագարին, Զովաբեր, Դդմաշեն գյուղերը, «Տելեմակ» եւ «Սեդան» ՍՊ ընկերությունները, «Յուքոմ» եւ «Վիվասել» ընկերությունների բջջային կայանները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,