Ջրանջատում՝ Երևանում․ հասցեներ
ՀԱՍԱՐԱԿՈՒԹՅՈՒՆ«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. փետրվարի 19-ին որոշ հասցեներում ջրանջատումներ կլինեն.
-Շենգավիթ վարչական շրջանի՝ Գ. Նժդեհի, Բագրատունյաց, Շահամիրյան, Ֆրունզեի, Մայիսի 9-ի, Մխչյան, Կատովսկու, Մուսայելյան, Պատկանյան, Մադոյան, Արագածի, Օդեսայի, Բայդուկով, Հրազդանի, Լ.Խաչիկյան, Կողբի, Սմբատ Զորավարի, Ղարիբջանյան, Եղբայրության, Մանթաշյան, Մանանդյան, Շևչենկոյի, Նիզամու, Մասիսի, Զ․Եսայան, Հ․Հովսեփյան փողոցների և նրբանցքների, Ներքին Շենգավիթ և Նորագավիթ թաղամասերի, Վերին Շենգավիթ թաղ. 1-ին, 2-րդ, 10-րդ , 11-րդ փողոցների ու նրբանցքների, Եղ.Թադևոսյան փողոցի և նրբանցքի, Սևանի փողոցի և նրբանցքի, Արին-Բերդի փողոցի և նրբանցքների, Արցախի 4 նրբանցքի, Արտաշիսյան 39-ից-81, Չեխովի 1-ից-50, Արշակունյաց 36-330, Գորգագործների, Ս․Տարոնցի 1-ից-10 համարների և նրբացքներ՝ ժամը 10:00-24:00-ը,
Արաբկիր վարչական շրջանի Դեմիրճյան, Սարալանջ, Ա. Հովհաննիսյան/Ալիխանյան, Լեմկինի, Սարմեն, Զարոբյան, Ս.Կապուտիկյան, Անատառային, Մ. Բաղրամյան 4-26/3 շենքրի, Մ. Բաղրամյան 1 նրբանցքի, Մ. Սարյան 2, 14, 20/1 շենքերի, Արամի 5/1 շենք՝ ժամը 10:00-18:00-ը,
-Արաբկիր վարչական շրջանի Գրիբոյեդովի 1նրբանցքի, Արաբկիր 41, 43 փողոցների, Ն. Զարյան 17, 21, 23 կենտ համարի շենքերի, 50-70 տներ՝ ժամը 10:30-13:00-ը,
-Կենտրոն վարչական շրջանի Քրիստոփորի 20-40 տների, Նար Դոսի 22-36 շենքերի, Ռոստոմի փողոցի, Խորենացու 47, 47/1 շենքեր՝ ժամը 11:30-14:00-ը,
-Կենտրոն վարչական շրջանի Սբ. Գրիգոր Լուսավորչի, Ագաթանգեղոս, Լազո, Բրյուսով, Կաշեգործներ փողոցների, Արշակունյաց 1-6 շենքերի, Արշակունյաց 2 նրբանցքի, Ն. Բունիաթյան, Գետառ փողոցներ՝ ժամը 11:30-16:00-ը,